Om produktet
Oversikt
Størrelse:140Materialtype:TekstilMateriale polstring:Stoff, 50 % polyester, 50 % polypropylenMateriale:StoffArtikkelnummer:577219
Spesifikasjoner
Artikkelnummer: 577219
Størrelse
Bredde
140 cm
Høyde
120 cm
Dybde
12 cm
Størrelse
140
Øvrig
Komfort
Bas
Sengegavl montering
Kun veggmontering
Serie
Lucky
Fargenavn
Beige
Farge
beige
Trekk
Luke 3, Beige Stoff
Øvrig informasjon
Veggfester medfølger.
Stil
Tidløs
Garanti
5 år
KampanjeSengegavl Salg
Materiale
Materiale
Stoff
Materialtype
Tekstil
Materiale polstring
Stoff, 50 % polyester, 50 % polypropylen
Produktinformasjon

Olivia sengegavl med diamantformede sømmer er det perfekte komplementet til vår kontinentalseng i samme serie. Sømmene gir sengegavlen et mer eksklusivt preg og gir rommet det lille ekstra. Sengegavlen er også mye mer enn bare en interiørdetalj. Den beskytter veggen din mot flekker, holder putene på plass i sovetiden og gir deg den perfekte støtten for å sitte opp i sengen.

  • Tilgjengelig i flere forskjellige farger og størrelser.
  • Vennligst komplett med nakkeputer i samme serie for ekstra komfort.

Vedlikeholdsråd

  • Impregnere sengegavl før bruk for å beskytte mot smuss.
  • Hold sengegavlen ren og fin med en tekstilrengjøring regelmessig, ca. 2-4 ganger i året og etter behov.
  • Støvsug sengegavlen med jevne mellomrom for å holde den støvfri.

Serien Olivia tilbyr komplette sengepakker, kontinentalsenger, sengegavler og nakkeputer i ulike materialer og farger. Produktenes gode kvalitet og stilsans har gjort Olivia til en av våre mest populære serier.

5(2)
Anmeldelse
5,0
2 Anmeldelse

Velg en rad nedenfor for å filtrere anmeldelser

Hvordan bruker Chilli produktanmeldelser?

Vi bruker kun anmeldelser fra ekte kunder. Kun kunder som har foretatt et kjøp blir bedt om å legge igjen en produktanmeldelse. Forespørselen gjøres via e-post til den e-postadressen som kunden oppga ved kjøpet.

Sorter etter:Mest relevant
TANIA
Bekreftet kunde
10/03/22

Gamze
Bekreftet kunde
28/02/21

Leveranse
Sendes normalt i løpet av 5-10 hverdager.
Levering

Vi leverer alltid varene hjem til deg. Mindre leveranser kan bli sendt til et utleveringssted nære deg. En fraktavgift tilkommer i kassen etter du har fylt i dine personlige opplysninger.

Vil du gjøre din leveranse enklere? Vi har flere tilleggstjenester som gjør din leveranse enda enklere, og etter gjennomført bestilling får du mulighet til å velge tilleggstjenester som vi kan tilby ditt kjøp

Kjøpsvilkår
14 dagers angrerett
Flere sikre betalningsalternativer
Kundeservice

Har du spørsmål? La vår profesjonelle kundeservice hjelpe deg! Kontakt oss enten på telefon eller via e-post.

Kontakt kundeservice

Telefon: 23 65 32 90

Åpningstider:

Diamant Sengegavl Olivia 140 cm

 Beige

3 569
,-
Spare:630,-
15%
SALG
Delbetale fra
Snart utsolgt!
Prel. utsolgt om:6d 22h 11m
Sendes normalt i løpet av 5-10 hverdager.
3 grunner til å velge oss
5 års garanti
Levering hjem
+200.000 fornøyde kunder
Trekk:Luke 3, Beige Stoff
TilbehørNakkepute
Se 2 alternativer
Tilbehør